Drodzy użytkownicy KMK Bike

Zachęcamy Was do przeniesienia środków, które zostały na Waszych kontach KMK Bike, do nowego systemu krakowskich rowerów miejskich – Wavelo. Co trzeba zrobić?

  1. Jeśli nie macie jeszcze konta Wavelo – załóżcie je na stronie www.wavelo.pl, wybierzcie odpowiedni dla Was plan abonamentowy i zostańcie nowymi użytkownikami Wavelo.
  2. Skontaktujcie się drogą mailową z Biurem Obsługi Klienta Wavelo, dostępnym pod adresem bok@wavelo.pl
  3. Po mailowym zgłoszeniu chęci i wyrażeniu zgody na przeniesienie środków otrzymacie mailem druk – wypełnijcie go i odeślijcie do BOK.
  4. To pozwoli zidentyfikować Was w poprzednim systemie i ustalić wartość środków na waszym poprzednim koncie, a następnie przelać je na Wasze nowe konto w Wavelo.

Jeżeli nie chcecie sie przenieść do nowego systemu to niewykorzystane środki mogą być Wam zwrócone. Żeby to zrobić napiszcie na adres likwidacjakontakmkbike@zikit.krakow.pl. W wiadomości zamieście dane, które pozwolą Was zidentyfikować (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail powiązany z kontem) oraz numer rachunku bankowego, na który mają zostać przetransferowane pieniądze.

Pozdrawiamy,

Zespół KMK Bike

P.S. Pełną informację o nowym systemie można znaleźć na wavelo.pl

.
.
.

REGULAMIN KMK BIKE

Pobierz (REGULAMIN-KMK-BIKE.pdf, 188KB)